The Rumjacks, The Toasters, Krzysztof Zalewski, Łydka Grubasa, Cała Góra Barwinków z jubileuszem, Brudne Dzieci Sida, Radioslam, P.A.G.E, Marry B kolejnymi zespołami CRF 2018!

Healidnerem CRF 2018 będzie legenda celtic punka z Australii – The Rumjacks. Grupa ma na swoim koncie żywiołowe koncerty na największych festiwalach oraz rzesze fanów na całym świecie. Na CRF 2018 zagra również The Toasters, legendarny zespół ska z USA. To najstarszy i najdłużej grający zespół ska w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy na CRF 2018 wystąpi Krzysztof Zalewski, którego utwory „Miłość Miłość” oraz „Polsko” królują na listach przebojów. Nie zabraknie również jubieluszu. W tym roku, wyłącznie w podczas CRF 2018 specjalnym koncertem swoje XX-lecie świętował będzie zespół Cała Góra Barwinków, którego muzyka to połączenie ska, reggae i rocksteady. Na scenie pojawią się goście specjalni – muzycy zespołów Dubska i Zabili mi Żółwia.

Na scenę CRF 2018 powraca Łydka Grubasa która kontynuuje ofensywę koncertową jaką jest II część trasy „O-tour C-ból” oraz Patyczak, tym razem jako Brudne Dzieci Sida, który również poprowadzi warszaty w festiwalowym City Ngo. Na scenie głównej festiwalu zagrają laureaci przeglądów zespołów CRF 2018: Radioslam, P.A.G.E oraz Marry B.

Od 1 czerwca obowiązują nowe ceny biletów (w zakładce bilety na stronie).

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!Bulk email software by FreshMail
You have Successfully Subscribed!