P.A.G.E

Zespół powstał w 2013 roku. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Nazwa P.A.G.E została zaczerpnięta z dawnego zespołu wokalisty Jakuba, któremu nie było dane wyjść z garażu. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale ciężkie brzmienie. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne, czasem dosadne tekst, mówiące o sprawach, które są dla słuchaczy niewygodne.

P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. I miejsce na „New York Festiwal w Łodzi, I miejsce na przeglądzie w Karpaczu, I miejsce na przeglądzie w Rzeszowie oraz wiele innych nagród i wyróżnień. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia.Obecnie zespół wydał swoją debiutancką płytę pt ”Online”.Zespół jest laureatem przeglądu podkarpackich zespołów CRF 2018.

 

ZESPOŁY CRF 2018

[showbiz zespoly]

KUP BILET
Pole namiotowe
Karnety
BILET JEDNODNIOWY 16.08
BILET JEDNODNIOWY 17.08
free newsletter templates powered by FreshMail
 

Nasz newsletter

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Nasz Newsletter

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach od Cieszanów Rock Festiwal ( w każdym momencie możesz się wypisać z naszej listy)

free newsletter templates powered by FreshMail