MARRY B

Marry B to czeski zespół, który powstał w 2012. Na swoim koncie ma sporą ilość koncertów w Czechach jak również poza granicami. Koncertował w Słowacji, Niemczech odnosząc liczne sukcesy podczas prestiżowych festiwali. Od 2017r, w którym to pierwszy raz reprezentował swój kraj w ramach projektu „Czech House” na Przystanku Woodstock, wykonując koncert akustyczny, polska publiczność nie pozostawiła zespołu bez bisów. Koncert, mieli zagrać jeden, zagrali ich trzy, każdego dnia festiwalu. Wtedy również narodził się pomysł by spróbować się pokazać szerszej grupie osób w Polsce i tak wystartowali w międzynarodowym przeglądzie podczas CRF 2017, który wygrali i zapewnili sobie miejsce na głównej scenie w tym roku jako.

Marry B to dobre trio muzyczne, które w wyśmienity sposób potrafi zaskoczyć publiczność energią ze sceny jak również umiejętnościami muzycznymi na wysokim poziomie.

 

ZESPOŁY CRF 2018

[showbiz zespoly]

KUP BILET
Pole namiotowe
Karnety
BILET JEDNODNIOWY 16.08
BILET JEDNODNIOWY 17.08
free newsletter templates powered by FreshMail
 

Nasz newsletter

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

free newsletter templates powered by FreshMail
 

Nasz Newsletter

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach od Cieszanów Rock Festiwal ( w każdym momencie możesz się wypisać z naszej listy)

free newsletter templates powered by FreshMail