FAQ

Najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące Cieszanów Rock Festiwal 2018
i odpowiedzi na nie

O której godzinie zaczynają się koncerty na scenie głównej w poszczególne dni festiwalu?
  • czwartek 16 sierpnia od godz. 21.30 do 2.15
  • piątek 17 sierpnia od godz. 16.00 do 1.30,
  • sobota 18 sierpnia od godz. 16.00 do 1.15,
  • niedziela 19 sierpnia od godz. 15.15 do 22.30.
O której godzinie zaczynają się koncerty na scenie alternatywnej w amfiteatrze?
  • czwartek 16 sierpnia od godz. 16.30 do godz. 21.00
  • piątek 17 sierpnia od godz. 11.00 do godz. 15.00,
  • sobota 18 sierpnia od godz. 11.00 do godz. 15.30,
  • niedziela 19 sierpnia od godz. 11.00 do 14.00
Czy karnet na festiwal obowiązuje na trzy czy na cztery dni festiwalu?

Karnet obecnie obowiązuje na cztery dni festiwalu, tj. na koncerty na scenie głównej (od czwartku 16 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia włącznie), ponieważ w czwartek 16 sierpnia doszedł na scenie głównej koncert Gogol Bordello i dwóch zespołów przeniesionych ze sceny alternatywnej. Jeżeli ktoś chce obejrzeć koncerty na scenie alternatywnej w amfiteatrze, a nie mieszka na polu namiotowym, musi kupić karnet na pole namiotowe, który upoważnia do obejrzenia wszystkich koncertów na scenie alternatywnej od czwartku 16 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia włącznie. Posiadacze karnetów na pole namiotowe mają wstęp na koncerty na scenie alternatywnej w amfiteatrze bezpłatny.

Czy karnet trzydniowy na festiwal, który został kupiony przed ogłoszeniem headlinera CRF 2018 - zespołu Gogol Bordello, upoważnia do uczestnictwa w koncertach na scenie głównej w czwartek 16 sierpnia?

Tak, upoważnia. Wszystkie osoby, które kupiły dotychczas trzydniowe karnety festiwalowe będą mogły w cenie tego karnetu uczestniczyć w koncertach sceny głównej w czwartek 16 sierpnia

Czy osoby nocujące w szkolnym schronisku młodzieżowym, umiejscowionym w gimnazjum w Cieszanowie, mają wstęp na teren pola namiotowego, czy muszą kupić dodatkowy karnet na pole namiotowe?

Osoby nocujące w szkolnym schronisku młodzieżowym mają wstęp na teren pola namiotowego, bez konieczności zakupu karnetu na pole namiotowe.

Czy będzie możliwość zakupu biletów/karnetów na festiwal i pole namiotowe na miejscu?

Będzie możliwość zakupu biletów/karnetów na festiwal i pole namiotowe na miejscu w kasach festiwalowych od środy 15 sierpnia od godz. 12.00 do 24.00, w dniach 16-18 sierpnia od 7.00 do 1.00 w nocy, zaś w niedzielę 19 sierpnia od godz. 7.00 do godz. 22.00. Karnety na festiwal i bilety jednodniowe będą jednak droższe niż w przedsprzedaży i będą kosztowały odpowiednio 150 zł (karnet) i 70 zł (bilet jednodniowy) oraz 50 zł bilet jednodniowy na scenę główną w czwartek 16 sierpnia (koncerty Gogol Bordello, Frontside, The Analogs). Jedynie cena karnetu na pole namiotowe jest stała i wynosi 40 zł od osoby. Będzie również w sprzedaży pakiet karnet + pole w cenie 180 zł (bez gadżetów, które są dodawane do pakietów tylko do 31 lipca 2018 r. włącznie)

Gdzie posiadacze biletów/karnetów na festiwal i pole namiotowe zakupionych w sieci sprzedaży Eventim (zakup internetowy lub w punktach stacjonarnych) lub zakupionych w stacjonarnych punktach sprzedaży organizatora mogą odebrać opaski uprawniające do wejścia na teren festiwalu/pola namiotowego?

Punkty zakładania opasek uprawniających do wejścia na teren festiwalu/pola namiotowego będą znajdowały się w kasach festiwalowych umiejscowionych niedaleko wejścia głównego na teren festiwalu.

Od kiedy do kiedy będzie czynne pole namiotowe?

Pole namiotowe będzie czynne od środy 15 sierpnia od godz. 12.00 do poniedziałku 20 sierpnia do godz. 10.00. Karnet zakupiony na pole namiotowe jest ważny przez cały czas funkcjonowania pola namiotowego (czyli od środy do poniedziałku).

Jaka będzie infrastruktura socjalna i sanitarna na terenie pola namiotowego?

Na terenie pola namiotowego w cenie karnetu będzie dostęp do toalet typu TOI-TOI oraz umywalek z zimną wodą. Prysznice i toalety stacjonarne będą odpłatne.

Czy dzieci mają bezpłatny wstęp na festiwal i teren pola namiotowego?

Dzieci do lat 10 włącznie mają bezpłatny wstęp na teren festiwalu i na teren pola namiotowego (tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych).

Czy na teren festiwalu i pole namiotowe można wprowadzać zwierzęta?

Na teren festiwalu oraz na pole namiotowe zabronione jest wprowadzanie zwierząt.

Czy w pobliżu festiwalu będą parkingi i czy będą one płatne?

W pobliżu festiwalu będą przygotowane parkingi płatne niestrzeżone (najwięcej obok pola namiotowego). Jeżeli ktoś wjedzie na parking i zostawi na nim samochód na czas festiwalu, nie wyjeżdżając z niego, zapłaci tylko raz przy wjeździe 5 zł. Jeżeli będzie wyjeżdżał z parkingu, zapłaci za każdy ponowny wjazd na parking 5 zł. Oprócz biletów parkingowych dostępne w sprzedaży będą również karty wjazdowe w cenie 25 zł, które umożliwiają wielokrotny wjazd samochodem na parking.

Czy osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie mają bezpłatny wstęp na Cieszanów Rock Festiwal lub jakieś zniżki?

Zgodnie z regulaminem Cieszanów Rock Festiwal 2018 osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie zobowiązani są do zakupu biletu/karnetu na Cieszanów Rock Festiwal bez zniżek.

Czy osoby niepełnoletnie mają wstęp na festiwal?

Osoby niepełnoletnie mają wstęp na festiwal tylko pod opieką osób dorosłych.

Gdzie i kiedy będzie można kupić koszulki Cieszanów Rock Festiwal?

Koszulki CRF będzie można kupić wyłącznie na oficjalnym stoisku festiwalowym prowadzonym przez firmę CARTON, umiejscowionym na terenie kąpieliska „Wędrowiec”, niedaleko sceny głównej festiwalu. Sprzedaż koszulek będzie prowadzona od czwartku 16 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia włącznie.

W jakich godzinach będzie czynne kąpielisko „Wędrowiec” w Cieszanowie

Kąpielisko „Wędrowiec” w Cieszanowie będzie czynne w środę 15 sierpnia i w czwartek 16 sierpnia w godzinach od 10.00 do 18.00, natomiast od piątku 17 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia włącznie w godzinach od 8.00 do 18.00.

Czy wstęp na kąpielisko będzie bezpłatny i dla wszystkich?

Wstęp na kąpielisko będzie bezpłatny i dla wszystkich w środę 15 sierpnia i w czwartek 16 sierpnia. Od piątku 17 sierpnia do niedzieli 19 sierpnia włącznie bezpłatny wstęp na kąpielisko będzie możliwy tylko dla posiadaczy biletów jednodniowych, karnetów trzydniowych na festiwal lub karnetów na pole namiotowe. Wejście na teren kąpieliska będzie odbywało się przez bramę techniczną, znajdującą się naprzeciw bloków mieszkalnych na osiedlu Nowe Sioło. Przy wejściu na teren kąpieliska będą sprawdzane opaski uprawniające do bezpłatnego wstępu na jego teren (odpowiednio – opaski karnet trzydniowy, opaski bilet jednodniowy, opaski karnet pole namiotowe). Osoby nie posiadające którejś z wymienionych opasek nie będą mogły wejść na teren kąpieliska.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!Bulk email software by FreshMail
You have Successfully Subscribed!